Дитячий футбол

  • Reglament-Letnego-kubka (скачать)
  • ЮНАЦЬКИЙ МІЖРАЙОННИЙ ТУРНІР «Літній кубок 2016»

    24 серпня 2016 року,  відбувся другий в історії нашого району вже можна з упевненістю сказати : щорічний турнір з юнацького футболу, «Літній кубок – 2016» з назвою «Знову до школи». Змагання відбулися  на центральному стадіоні смт. Великої Михайлівки та Новопетрівки серед юнаків 2003-2004 р.н. Цього разу турнір набув міжрайонного статусу, до нас в гості завітали Одеський «Атлетик», Єремієвський «Кіровець», Фрунзівський «Фрунзівець» В кубку прийняло участь шість команд.

    Після урочистого відкриття турніру головою райдержадміністрації В.В.Слідзюком, та головою федерації футболу Великомихайлівського району В.В.Дерюгою, почалися запеклі протистояння на футбольному полі. Всі команди жадали тільки перемоги і тому всі зустрічи виявилися дуже запеклими та результативними по грі та моментам. Кожна з команд провела по три безкомпромісні матчі в яких всі перемоги здобув «Атлетик» з м.Одеси, перемігший нашу збірну юнацьку команду у фінальному матчі лише в серії післяматчевих пенальті,  який і став переможцем усього турніру, наші хлопці вибороли срібло. Всі матчі турніру обслуговували арбітри ФФВМР Багацький Віталій та Кеба Михайло, а також почесний президент ФФВМР Трофімов Олександр Георгійович.

    Всі команди були нагородженні кубками, дипломами, медалями, а також по номінаціям були відмічені та нагороджені  кращи  гравці  турніру.

    Федерація футболу Великомихайлівського району дуже вдячна за допомогу в організації футбольного дитячого свята районній державній адміністрації, керівникам  та спонсорам команд , а також  підприємцям нашого району ,  які завжди з нами та без підтримки яких  не обходиться жодне спортивне свято , це : Завада І.З, Завада А.З, Недоступ В.В.,Орест М.І., Романенко В.А., Малий В.Б., Кривенко С.І., Дацик С.В., Гончарук І.В., Пара О.С., Добуш В.С, Рябоконь С. – велике, вам, спасибі , за розуміння, що діти – це наше майбутнє.

Летний кубок результаты

 

ggI0-5kpM4Q

gfljcGDnqFE

MPxzNeAVOpY

rtikhqPHV2k

Щорічний Дитячий турнір з футболу.

” Лiтнiй Кубок 2016″  U (12-14)  ” Ура канікули!!! “

2 липня 2016 року,  відбувся другий в історії нашого району вже можна з упевненістю сказати : щорічний турнір з юнацького футболу, «Літній кубок – 2016» з легкою та веселою назвою «Ура Каникули». Змагання відбулися  на центральному стадіоні смт. Великої Михайлівки серед юнаків 12-14 років. В районному турнірі прийняло участь п’ять команд: «Атлетик» смт. Велика Михайлівка, «Так-Агро» с. Новопетрівка, «Веселий Кут» с. Новоборисівка, «Гребеники» с. Гребеники, та наші гості з Фрунзівського району «Фрунзівець», смт. Фрунзівка.

Після урочистого відкриття турніру почалися запеклі протистояння на футбольному полі. Всі команди жадали тільки перемоги і тому всі зустрічи виявилися дуже рівними по грі та моментам також багато з них і за результатом. Кожна з команд провела по 4-ри безкомпромісні матчі в яких більш вдалими виявилися юнаки з с.Гребеники, які і вибороли головний трофей та звання переможця турніру. Друге місце посіла команда з смт. Фрунзівки. За третє місце відбулось найзапекліше протистояння-дербі між, хлопцями з «Атлетику» та «Так-Агро», перемога однієї з команд дарувала счастливчикам друге місце в турнірі, поразка відкидала переможених на  четверте, ніхто не хотів програвати, а ні футболісти, а ні їх наставники,   в результаті гра закінчилася в нічию, та дала змогу обом командам розташуватися на почесному третьому місці. З чим ми всіх переможців і вітаємо!!! Всі матчі турніру обслуговували арбітри ФФВМР Багацький Віталій та Кеба Михайло.

Всі команди були нагородженні кубками, дипломами, футбольними м’ячами, солодощами, а також по номінаціям були відмічені та нагороджені  кращи  гравці  турніру.

Федерація футболу Великомихайлівського району дуже вдячна за допомогу в організації футбольного дитячого свята районній державній адміністрації, керівникам  та спонсорам команд , а також  підприємцям нашого району ,  які завжди з нами та без підтримки яких  не обходиться жодне спортивне свято , це : Завада І.З, Завада А.З, Недоступ В.В.,Орест М.І., Романенко В.А., Малий В.Б., Кривенко С.І., Дацик С.В., Гончарук І.В., Пара О.С., Добуш В.С. – велике, вам, спасибі , за розуміння, що діти – це наше майбутнє.

detskyj-futbol

атлетик

гребеники

так агро

фрунзівець

” Лiтнiй Кубок 2015″  U (12-14)

26 липня 2015 року в літній спекотний день відбувся «Літній кубок 2015» з футболу на центральному стадіоні смт Велика Михайлівка серед юнаків 12-14 років. В районному турнірі прийняло участь чотири команди: «Атлетик» смт Велика Михайлівка, «Так-Агро» с. Новопетрівка, «Колос» с. Кірове, «Гребеники» с. Гребеники.

Після урочистостей почалися запеклі протистояння на футбольному полі між командами «Атлетик» – «Так-Агро» рахунок 0:1 та «Колос» – «Гребеники» рахунок 2:0. Далі відбулася зустріч за ІІІ місце між командами «Атлетик» – «Гребеники» 2:2 в серії пенальті 4:3 в запеклій боротьбі здобули перемогу юнаки с Великої Михайловки. У фіналі зустрілися «Колос» – «Так-Агро» впевнену перемогу здобули юнаки з с. Кірове з рахунком 3:0 ставши першим володарем «Літнього кубка 2015» з футболу. Всі матчі турніру обслуговував головний арбітр змагань Зарічук А.В. Під час турніру супроводжував музикальний супровід під керівництвом Герцова В.

Всі команди були нагородження кубками, дипломами, футбольними м’ячами, солодощами, а також нагородили по номінаціям кращих гравців турніру: Толочний Д. «кращий голкіпер», Дорожняк О. «кращий нападник», Сітун Д. «кращий бомбардир», Лева Є. «кращий захисник», Козак Д. «кращий півзахисник» Такий турнір заслуговує на увагу тому він буде проводитись кожного року та буде розширяти свою географію учасників нашого району та навіть будемо запрошувати команди із сусідніх районів.

В організації футбольного дитячого свята завдячуємо районній державній адміністрації та завдяки підтримці громадській організації «Федерації футболу Великомихайлівського футболу», а також без чого не обходиться жодний захід це вдячність спонсорам: Заваді І.З, Заваді А.З, Недоступу В.В., Яловчуку Ю.В., Малому В.Б., Кривенку С.І., Дацику С.В., Гончаруку І.В., Парі О.С., Сіруку М.Д. за розуміння, що діти – це наше майбутнє.

qB4JzJUnIvo

Ei4dRSAMV48

 

VmnVr4T2p6s

 

TUdJnp9x4xI